• Оренда

    Торгових, складських, офісних приміщень

Спеціальна пропозиція
Оренда великих площ для офісу від 10 до 1000м2 .

Складські приміщення, великі офісні площі. Цілодобовий доступ, стоянка і широкий вибір послуг.

Універмаг "Харків" - один з найбільших торгових підприємств України. Універмаг розташований на центральному і найбільшому проспекті міста, що з'єднує околиці міста з центральною частиною, на перетині великих транспортних магістралей в центрі міста, на червоній лінії Московського проспекту. Універмаг, після реконструкції в 2012 року, - це сучасний 4-х поверховий будинок, загальна площа якого становить понад 17000 м2. На площі навколо універмагу організована безкоштовна парковка на 200 машино-місць. На перших трьох поверхах універмагу розташовані торгові зали. Складські приміщення знаходяться в основній будівлі і в окремо розташованих будинках на території універмагу. Велика кількість товарів і послуг доступних на території універмагу дозволяє максимально задовольнити потреби відвідувачів та клієнтів торгового підприємства. Універмаг завжди був і залишається популярним і актуальним місцем для Харків'ян і гостей міста.    

Докладніше

 

Історична цінність

· · ·

Універмаг був відкритий 1968 році і з самого початку був центром уваги для цілого міста. Наш торговий центр знає і любить не одне покоління харків'ян.

Зручне розташування

· · ·

Універмаг знаходиться на перетині великих транспортних магістралей в центрі міста, на червоній лінії Московського проспекту.

Велика орендна площа

· · ·

Загальна площа універмагу більше 17 тис. м2 (торгові, складські площі, офіси), що дозволяє забезпечити стабільну високу відвідуваність універмагу.

Широке охоплення аудиторії

· · ·

Великий вибір послуг, що надається Універмагом "Харків", дозволяє максимально задовольнити потреби відвідувачів.

Комфорт і надійність

· · ·

Універмаг має можливість забезпечувати збереження великовантажних і особистих автомобілів орендарів і відвідувачів на території, що охороняється.

Оптимальне співвідношення

· · ·

Широкий перелік послуг, зручне місце розташування, великі орендні площі роблять Універмаг «Харків» привабливим місцем, як для орендарів, так і для відвідувачів.

Трохи історії

  • Був відкритий найбільший магазин, в радянський період, на Московському проспекті - універмаг «Харків». Тоді це був найбільший універмаг Харкова і один з найбільших на Україні. Триповерхова будівля, споруджена по переробленому типовим проектом архітекторами Н.Д. Евсікова, А.П. Бондаренко і А.Г. Зайковської, було обладнано ескалаторами і системою кондиціонування повітря. Загальна торгівельна площа універмагу складає 5600 м². Вперше надавалися такі додаткові послуги як дитяча кімната, камери схову і доставка товарів на будинок.

  • Універмаг «Харків» стає одним з найбільш відвідуваних місць міста. Завдяки великому вибору продукції та товарного розвитку універмаг наповнювався абсолютно різноманітними речами, які могли задовольнити вимогливого покупця.

  • На прилавках магазинів країни почали з'являтися листівки з видом універмагу. Трохи пізніше з'явилися і трикутні номерні значки з написом «Універмаг Харків».

  • У парковій зоні, яка знаходиться через дорогу від універмагу, відбулося відкриття станції метро "Площа Повстання" (зараз "Захисників України"), що забезпечило хорошу транспортну розв'язку. З тих пір для багатьох харків'ян і гостей міста добиратися сюди стало набагато простіше.

  • Після реконструкції - це 4-х поверховий будинок, загальна площа якого становить понад 17000 м². На території є дві парковки. На площі навколо універмагу організована безкоштовна на 200 машино-місць. Також є і парковка під охороною. На перших трьох поверхах універмагу розташовані торгові зали. Складські приміщення знаходяться в основній будівлі і в окремо розташованих будинках на території універмагу.

  • Сьогодні Універмаг «Харків» - це сучасний центр, який має великі торгові і офісно-складські приміщення - один з найбільших на Україні. Завдяки зручної транспортної розв'язки, широкому ціновому діапазону послуг і комфортних умов він до сих пір залишається значимим місцем нашого міста.