Оренда торгових площ, складів, офісних приміщень

Універмаг «Харків», один з найбільших торгових підприємств України. Загальна площа універмагу більше 17 тис.м2 . Основними напрямками діяльності є надання орендних площ: для торгівлі, з можливістю організації локальних складів; для бізнес-офісів. Зручне розташування, щодо основних транспортних артерій міста і безкоштовна парковка дозволяють універмагу бути завжди популярним і актуальним місцем для харків'ян і гостей міста.

Одним з основних напрямків діяльності універмагу є надання в оренду торгових, складських і офісних приміщень, які можуть розташовуватися в основній будівлі. Це є великою перевагою в організації успішної роботи підприємців, так як дозволяє максимально зосередити, об'єднати і прискорити роботу всіх структур орендарів. Крім того універмаг має окремо розташовані будинки складів і офісів, що дозволяє орендарям організувати роботу в будь-який час доби. Універмаг має можливість забезпечувати збереження великовантажних і особистих автомобілів орендарів на території, що охороняється універмагом цілодобово. Місцезнаходження Універмагу «Харків» відомо всім жителям і гостям м. Харків. Вигідне розташування в центрі міста, близькість станції метро, ​​трамвайних та автобусних маршрутів, а також зручний під'їзд і наявність великої парковки робить універмаг привабливим і доступним для відвідувачів і Ваших клієнтів.

Пропонуємо приміщення різних розмірів:

- торговельні: від 10 кв. м до 1000 м2

- складські: від 50 кв. м до 1000 м 2

- офісні від 10 кв. м до 150 м 2

Керівництво Універмагу «Харків» готове обговорити будь-які конструктивні пропозиції з оренди торгових, складських і офісних приміщень в універмазі «Харків» і завжди відкрито для будь-яких взаємовигідних пропозицій

Універмаг Харків. Оренда торгових площ, офісів, складів в центрі Харкова. Універмаг Харків. Оренда торгових площ, офісів, складів в центрі Харкова.

Універмаг Харків. Оренда торгових площ, офісів, складів в центрі Харкова. Універмаг Харків. Оренда торгових площ, офісів, складів в центрі Харкова. Універмаг Харків. Оренда торгових площ, офісів, складів в центрі Харкова.